Расписания факультативных занятий, кружков

ГРАФІК РАБОТЫ АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ

дзяржаўнай установы адукацыі “Запалянскі дзіцячы сад-сярэдняя школа”

на  ІІ паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

 

п/п

Назва гуртка

Класы

Час работы

Кіраўнік

1 Эрудыт 10-11 Панядзелак 14.55-15.55 Паляжаева А.Ю.

2

Выпільванне і выпальванне па дрэве 6-9 Панядзелак 14.55-16.55 Варабей В.М.

3

Школа бяспекі 7-9 Панядзелак 14.55-15.55 Валах Л.Л.

4

Некаторыя пытанні фізікі 10-11 Аўторак 14.20-15.20 Бертман А.С.

5

Музычны алімп 2-5 Серада 13.25-15.25 Растова З.Д.

6

Юны пажарны 2-5 Серада  14.20-15.20 Максімчык Т.М.

7

Музычны алімп 2-5 Пятніца 13.25-15.25 Растова З.Д.

8

Юныя інспектары руху 6-9 Субота 13.35-14.35 Шыманчык С.М.

9

Школьнае лясніцтва 8-10 Субота 12.35-13.35 Шыманчык С.М.

10

Школа бяспекі 7-9 Субота  11.00-12.00 Валах Л.Л.

11

Тэкстыльныя фантазіі 5-7 Субота 12.00-14.00 Валах Л.Л.

12

Юны алімпіец 5-11 Субота 10.00-11.00 Шчурко В.В.

13

Спартыўныя заняткі па валейболе 5-11 Аўторак 17.00-19.00 Шчурко В.В.

14

Спартыўныя заняткі па футболе 6-11 Пятніца 17.00-19.00 Шчурко В.В.

15

Спартыўныя гульні 4-11 Субота11.00-13.00 Шчурко В.В.

 

Расклад факультатыўных заняткаў на II паўгодзе 2019/2020 навучальнага года

 

Прадмет Клас Дзень Час Настаўнік
Мы пазнаём свет 1 аўторак 12:30-13:15 Грынчык Н.І.
Кніга запрашае ў падарожжа 2 панядзелак 13:05-13:50 Гоган Н.М.
Кніга запрашае ў падарожжа 3 аўторак 13:25-14:10 Рабчэня Н.М.
Сцяжынкамі матэматыкі 5 пятніца 14:20-15:05 Паляжаева А.Ю.
Сакрэты словазмянення, слова- і формаўтварэння 6 аўторак 14:20-15:05 Свідуновіч А.У.
Асновы бяспекі жыццядзейнасці 6 чацвер 13:25-14:10 Валах Л.Л.
Храмы, замкі і палацы Беларусі 7 аўторак 14:20-15:05 Халадовіч А.А.
Асновы гендэрнай культуры 8 чацвер 14:20-15:05 Шыманчык С.М.
Секреты синтаксиса и пунктуации 9 серада 14:20-15:05 Рабчэня Т.В.
Асновы прававых ведаў 10 чацвер 14:20-15:05 Халадовіч А.А.
Паўтараю фізіку, правяраю сябе 11 пятніца 14:20-15:05 Бертман А.С.

                        

 

На базе школы праводзяцца заняткі па міні-футболе

СУСУ “Івацэвіцкая дзіцяча-юнацкая спартыўная школа алімпійскага

рэзерву”

1.

Заняткі па футболе

3-9

Серада 17.00-18.30

Шчурко С.В.

2.

Заняткі па футболе

3-9

Чацверг 17.00-18.30

Шчурко С.В.

3.

Заняткі па футболе

3-9

Субота 16.00-17.30

Шчурко С.В.