Расписания факультативных занятий, кружков

Расклад
факультатыўных  заняткаў на ІІ паўгодзе (2018-2019 навучальны год)

Прадмет

Клас

Дзень

Час

Настаўнік

На прыступках правіл здарогвага харчавання

1

чацвер

12.40-13.25

Гоган Н.М.

На прыступках правіл здарогвага харчавання

2

серада

12.40-13.25

Рабчэня Н.М.

Мая Айчына

4

аўторак

13.35-14.20

Грынчык Н.І.

Эканомія і беражлівасць

5

панядзелак

14.10-14.55

Халадовіч А.А.

Погружаемся в интересный мир образования и правописания слов

6

аўторак

14.30-15.15

Рабчэня Т. В.

Працягваем адкрываць тайны рэчыва

9

чацвер

14.30-15.15

Ціток Н.М.

Складаны сказ без складанасцей

9

серада

14.30-15.15

Гардзейчык К.В.

Культура здаровага ладу жыцця

9

панядзелак

15.05-15.55

Шыманчык С.М.

Асновы прававых ведаў

10

пятніца

14.30-15.15

Халадовіч А.А.

Незвычайны свет неарганічнай хіміі

11

панядзелак

14.10-14.55

Ціток Н.М.

Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы

11

чацверг

14.30-15.15

Шчурко Г.А.

Тэорыя і практыка тэсціравання па гісторыі

11

серада

14.30-15.15

Халадовіч А.А.

Лексіка-граматычны практыкум

11

аўторак

14.30-15.15

Молаш А.С.

Геаметрыя.Разнастайнасць ідэй і метадаў

11

субота

10.00-10.45

Лазарчук М.А.

ГРАФІК РАБОТЫ АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ

дзяржаўнай установы адукацыі “Запалянскі дзіцячы сад – сярэдняя школа”

на  ІІ паўгоддзе 2018/2019 навучальны год

п/п

Назва гуртка

Класы

Час работы

Кіраўнік

1

Юны пажарны

2-4

 Панядзелак 14.20-15.20

Грынчык Н.І.

2

Школьны калейдаскоп

5-9

Субота  11.00-13.00

Свідуновіч А.У.

3

Радыётэхнічны

6-11

Серада 14.30-16.30

Варабей В.М.

4

Школьнае лясніцтва

8-10

Аўторак 15.25-16.25

Шыманчык С.М.

5

Музычны алімп

4-5

Серада 13.25-15.25

Растова З.Д.

6

Юныя інспектары руху

6-9

Субота 9.00-10.00

Молаш А.С.

7

Музычны алімп

2-3

Пятніца 13.25-15.25

Растова З.Д.

8

Займальная алгебра

10

Аўторак 14.30-15.30

Крывецкая В.М.

9

Фізіка. Крок за крокам

11

Пятніца15.25-16.25

Крывецкая В.М.

10

Эрудыт

10-11

Субота 11.00-13.00

Лазарчук М.А.

11

Тэкстыльныя фантазіі

2-7

Субота 9.20-10.20

Валах Л.Л.

12

Уводзіны ў журналістыку

11

Субота 9.00-10.00

Шчурко Г.А.

13

Юны алімпіец

5-11

Субота10.00-11.00

Шчурко В.В.

14

Спартыўныя заняткі па валейболе

5-11

Аўторак17.00-19.00

Шчурко В.В.

15

Спартыўныя заняткі па футболе

6-11

Пятніца17.00-19.00

Шчурко В.В.

16

Спартыўныя гульні

4-11

Субота11.00-13.00

Шчурко В.В.

17

Загадкі гісторыі

7-11

Панядзелак 15.05-15.55

Халадовіч А.А.

 
 
 

На базе школы праводзяцца заняткі па міні-футболе

СУСУ “Івацэвіцкая дзіцяча-юнацкая спартыўная школа алімпійскага

рэзерву”

1.

Заняткі па футболе

3-9

Серада 17.00-19.15

Шчурко С.В.

2.

Заняткі па футболе

3-9

Чацверг 17.00-19.15

Шчурко С.В.

3.

Заняткі па футболе

3-9

Субота 16.00-18.15

Шчурко С.В.